KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6856007

nr 685 6007

Etsning

Signerad R Lonain, Motiv från Paris, 102/200, 59x74

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 mars 2011
kl 19:53:11

7/3 17:16:30 1      Vinnande bud